Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Obsługa prawna windykacji

windykacja 2

Oferujemy obsługę prawną windykacji dla firm działających we wszystkich obszarach rynku. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach prawie każda firma boryka się z problemami dotyczącymi odzyskiwania należności od niesolidnych kontrahentów. Nasze doświadczenie w prowadzeniu procesu windykacji pozwoli w sposób bezpieczny, kompleksowy i skuteczny pomóc Twojej firmie w odzyskaniu należności. Mamy wieloletnie doświadczenie w procesach negocjacyjnych w ramach windykacji przedsądowej oraz windykacji sądowej i egzekucji komorniczej.

windykacja 3

Bezpłatna analiza sprawy windykacyjnej

Na stałe działamy zarówno w Polsce, jak i Niemczech, Włoszech oraz Francji, zapewniając kompleksową obsługę prawną w zakresie skutecznej windykacji należności. Możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów bez względu na to, w jakim państwie prowadzisz działalność.

 

Kiedy warto skorzystać z obsługi prawnej windykacji?

Na obsługę prawną windykacji powinni zdecydować się wszyscy przedsiębiorcy, którzy mają problem z otrzymaniem zapłaty od swoich dłużników (np. klientów, którzy nie uregulowali w terminie płatności za fakturę lub nie zapłacili odsetek ustawowych). Odpowiednio przeprowadzona windykacja pomoże odzyskać należne środki bez zbędnego oczekiwania. Wynajęcie zewnętrznej firmy zajmującej się obsługą prawną windykacji warto rozważyć zwłaszcza wtedy, gdy przedsiębiorstwo oczekujące na zapłatę od kontrahenta nie prowadzi osobnego działu windykacji, który mógłby skontaktować się z dłużnikiem lub podjąć inne kroki mające na celu odzyskanie należnych pieniędzy.

W ramach obsługi prawnej windykacji specjaliści z WiseLab oferują m.in. rozmowy i negocjacje mające na celu polubowne odzyskanie należności, ustalenie najlepszej drogi postępowania (z uwzględnieniem czasu i kosztów egzekucji), przygotowanie i złożenie do sądu pozwu o zapłatę długu, współpracę z komornikiem oraz doradztwo prawne dla firm we wszystkich kwestiach związanych z odzyskiwaniem należności. Dzięki dużemu doświadczeniu w prowadzeniu obsługi prawnej windykacji możemy zagwarantować pełne wsparcie na każdym etapie współpracy i skuteczność w odzyskiwaniu długów. Pracujemy zarówno z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużymi podmiotami gospodarczymi. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy! Jesteśmy pewni, że obsługa prawna windykacji prowadzona przez WiseLab pozwoli Ci szybko otrzymać należne Ci środki. Zapraszamy!

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab