Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Negocjowanie umów handlowych

Każdy przedsiębiorca zawiera umowy handlowe, które muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami i powinny być korzystne dla każdej ze stron. Właśnie dlatego niezwykle ważnym procesem jest negocjowanie umów handlowych. W przypadku przedsiębiorstw nie posiadających własnego działu prawnego, zadanie to wiąże się z wieloma trudnościami, tym bardziej że nie ma jednego uniwersalnego wzorca takiej umowy, a warunki i jej zakres niejednokrotnie definiują partnerzy biznesowi nie rzadko na drodze negocjacji.

Jedną z naszych specjalności jest prawo umów. Pomagamy w negocjowaniu i tworzeniu umów handlowych oraz dbamy o to, aby umowa była zgodna z obowiązującymi przepisami. Korzystając z naszych usług unikniesz podpisania niekorzystnej dla siebie umowy lub umowy niespełniającej warunków formalnych. Oferujemy analizy draftów umów oraz doradzamy jak przygotować umowę handlową lub opracujemy ją od podstaw.

Trudna sztuka negocjowania umów handlowych

Negocjacje to proces, w którym dwie strony dążą do osiągnięcia porozumienia na drodze wzajemnych ustępstw i kompromisów. Celem negocjacji handlowych jest również osiągnięcie korzyści finansowych i podpisanie kontraktu. Na drodze negocjacji handlowych ustala się szczegóły współpracy, które mogą dotyczyć warunków dostaw, czy też cen towarów i usług. Zwieńczeniem negocjacji jest zawarcie umowy handlowej, która zawiera wszystkie ustalenia wiążące dla obydwu stron. Podczas negocjacji stosujemy zasady etyki i rozumiemy różne potrzeby biznesowe. Pomagamy w podejmowaniu wspólnych i korzystnych decyzji oraz uczestniczymy w sporządzaniu umowy handlowej.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy przy negocjowaniu umów handlowych?

Zakończone sukcesem pertraktacje w biznesie wymagają nie tylko stosowania technik negocjacyjnych, ale także znajomości przepisów prawa. Aby mieć pewność, że w czasie rozmów ustalone zostaną najkorzystniejsze warunki, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy w negocjowaniu umów handlowych. Zatrudnienie doświadczonych specjalistów to gwarancja udanych rozmów i satysfakcji dla wszystkich zaangażowanych stron. Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania z naszych usług doradztwa oraz wsparcia w negocjowaniu umów handlowych! W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o zaletach współpracy z WiseLab!

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab