Skontaktuj się
doradztwo prawne

Doradztwo prawne dla firm

Oferujemy firmom każdej wielkości wszechstronne doradztwo prawne i pomagamy sprawnie odnaleźć się w prawnej rzeczywistości. Nasza działalność ukierunkowana jest na efektywne i skuteczne rozwiązywanie problemów prawnych w biznesie. Dzięki zbieranemu przez lata doświadczeniu wiemy, jak zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie prawne – tak, aby prowadząc swój biznes, mogli czuć się bezpiecznie. Rozumiemy nie tylko prawo, ale również realia biznesowe. Nasz zespół zapewnia pomoc w każdym przypadku – zarówno w formie bieżącego doradztwa, jak i doraźnej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

W ramach doradztwa prawnego dla firm zapewniamy m.in.:

Kompleksowa obsługa prawna firm obejmuje także pomoc przygotowaniu i gromadzeniu niezbędnej dokumentacji oraz analizę dokumentów różnego typu pod kątem poprawności formalnej. WiseLab posiada oddziały w wielu polskich miastach (m.in. w Warszawie, Gdańsku lub Poznaniu), dlatego możemy zaproponować pomoc przedsiębiorcom z całego kraju! Zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów od lat zajmujących się doradztwem prawnym, dlatego jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią wszystkie oczekiwania Naszych Klientów.

Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing prawny?

Prawo to dziedzina, która zmienia się bardzo dynamicznie. Przedsiębiorca, który chce mieć pewność, że jego działalność funkcjonuje zgodnie z obowiązującymi normami i regulacjami, powinien korzystać ze wsparcia prawnego dla swojej firmy. Mniejsze podmioty, które nie posiadają osobnego działu prawnego, mogą zdecydować się na outsourcing prawny. Do zalet outsourcingu usług prawnych zaliczyć trzeba przede wszystkim niskie koszty usługi, w porównaniu z nakładami finansowymi niezbędnymi do stworzenia w przedsiębiorstwie osobnej komórki organizacyjnej. Firmy zajmujące się outsourcingiem prawnym zatrudniają szerokie grono specjalistów, dzięki czemu mogą zagwarantować kompleksową obsługę prawną firm – od pomocy w kwestiach związanych z prawem pracy, aż po negocjacje umów pomiędzy partnerami biznesowymi. To duża wygoda i oszczędność dla przedsiębiorców – dzięki zewnętrznemu doradztwu prawnemu dla firm możesz w pełni skupić się na rozwijaniu swojej działalności, bez potrzeby martwienia się o kwestie prawne!

Na czym polega audyt zgodności prawnej?

Audyt zgodności prawnej polega na szczegółowej analizie działań i procedur stosowanych w przedsiębiorstwie pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami regulującymi dany sektor gospodarki. Audytorzy badają czynności administracyjne oraz ogół operacji finansowych, jakich dokonuje firma. Po zakończeniu audytu zgodności prawnej właściciele i managerowie firm otrzymują szczegółowy raport zawierający ogólną ocenę działalności pod kątem zgodności z przepisami oraz propozycję rozwiązań ewentualnych problemów i uchybień. Odpowiednio przeprowadzony audyt pozwala dopasować procesy zachodzące w firmie do aktualnych przepisów, minimalizując ryzyko nałożenia na podmiot kar finansowych związanych z niestosowaniem się do regulacji (np. grzywien za niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych).

WiseLab w ramach audytów oferuje także prawne due diligence, czyli specjalny rodzaj kontroli prawnej, przeprowadzanej najczęściej przed planowanymi zmianami w strukturze własności firmy. Prawne due diligence pozwala inwestorowi lub podmiotowi zainteresowanemu zakupem firmy poznać dokładną sytuację prawną przedsiębiorstwa przed podjęciem ostatecznej decyzji o transakcji. Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Nasi przedstawiciele chętnie udzielą szczegółowych informacji dotyczących kompleksowej obsługi prawnej firm i przedstawią Ci szczegóły oferty. Zapraszamy!

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab