Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Obsługa prawna sektora produkcyjnego

obsługa prawna przemysłu

Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów działających w przemyśle. Od lat świadczymy kompleksową obsługę prawną sektora produkcyjnego oraz znacząco wpływamy na nieustanny rozwój zakładów przemysłowych.

W czym możemy pomóc:

Rozumiejąc specyfikę działalności zakładów przemysłowych, z powodzeniem prowadzimy obsługę prawną przemysłu w zakresie: 

  • przygotowywania umów handlowych z partnerami w kraju i za granicą,   
  • przygotowania i prowadzenia negocjacji biznesowych,   
  • monitoringu legislacyjnego,   
  • opracowywania projektów zmian aktów prawnych, wraz z ich uzasadnieniem,   
  • przygotowywania i opiniowania wszelkich statutów oraz wewnętrznych regulaminów, instrukcji i zarządzeń,   
  • bieżącego doradztwa dotyczącego codziennego funkcjonowania spółki,
  • sporządzania specjalistycznych opinii prawnych, 
  • doradztwa w zakresie wdrażania nowych technologii,   
  • doradztwa w zakresie zgodności wykonywanej lub planowanej działalności z wymogami regulacyjnymi rynku – opracowywania rozwiązań prawnych dla modeli biznesowych,   

Dlaczego warto skorzystać z obsługi prawnej zakładów produkcyjnych?

Przemysł to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki w naszym kraju. Szacuje się, że liczba osób pracujących w zakładach produkcyjnych obecnie przekracza w Polsce 5 milionów. Każdy przedsiębiorca działający w sektorze przemysłu wie, jak złożonymi organizacjami są zakłady produkcyjne. Firmy tego rodzaju nie tylko zatrudniają wielu pracowników, ale także dzielą się na wiele różnych jednostek organizacyjnych, odpowiadających za poszczególne obszary, np. Research & Development lub logistykę produkcji. Aby mieć pewność, że przedsiębiorstwo działa zgodnie z obowiązującymi normami, a jego interesy są odpowiednio zabezpieczone, warto skorzystać z obsługi prawnej zakładów produkcyjnych.

Prawnicy biznesowi zajmujący się prawną obsługą sektora produkcyjnego dbają o to, by wszystkie procesy zachodzące w podmiocie gospodarczym odbywały się zgodnie z prawem, a także wspierają przedsiębiorców i managerów m.in. w kwestiach związanych z kodeksem pracy lub prawem własności intelektualnej. Specjaliści prowadzący obsługę prawną zakładów przemysłowych świadczą także doradztwo prawne w zakresie zawierania umów, pomagając swoim Klientom podpisywać opłacalne i poprawne pod względem formalnym i prawnym kontrakty. Jeżeli planujesz nawiązanie współpracy z firmą świadczącą prawną obsługę sektora produkcyjnego, powinieneś wybrać przedsiębiorstwo od lat działające na rynku usług prawnych – takie, jak WiseLab. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem! Chętnie opowiemy więcej o korzyściach płynących z prawnej obsługi zakładów produkcyjnych oraz przedstawimy naszą ofertę.

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab