Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Obsługa prawna spółek

prawo spółek

Przygotowany na zmiany

Działając w dynamicznym otoczeniu zewnętrznym, w realiach szybko zmieniającego się rynku, realizowanie długofalowej strategii biznesowej z uwzględnieniem bieżących aspektów prawnych jest podstawą sprawnego funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa.
Przepisy, do których spółki muszą dostosowywać swoją bieżącą działalność, są skomplikowane, wielowątkowe i ulegają częstym zmianom.

prawo spółek

Rozumiemy biznes

Nasi specjaliści zapewnią naszym Klientom praktyczną pomoc na każdym etapie. Proponujemy konkretne rozwiązania dopasowane do specyfiki działalności i branży.

Wyróżnia nas nie tylko znajomość właściwych przepisów prawnych i profesjonalna wiedza, ale również rozumienie realiów biznesowych.

W czym możemy pomóc:

  • kompleksowa pomoc prawna przy zakładaniu spółek każdego rodzaju oraz oddziałów zagranicznych w Polsce, Niemczech, Włoszech i Francji
  • opracowywanie pełnej dokumentacji spółki i reprezentowanie jej przed organami rejestracyjnymi
  • przygotowywanie umów oraz uchwał regulujących wzajemne relacje między wspólnikami
  • wprowadzanie zmian w KRS
  • kompleksowa analiza sytuacji prawnej spółki, w tym zawieranych umów, etc.
  • bieżące doradztwo dotyczące codziennego funkcjonowania spółki
  • kompleksowe doradztwo oraz opracowanie dokumentacji w zakresie obsługi organów statutowych, w tym przygotowanie projektów uchwał organów zarządzających, nadzorczych i kontrolnych
  • przygotowywanie dokumentacji na zwyczajne i nadzwyczajne zgromadzenia wspólników / akcjonariuszy, w tym projektów uchwał i protokołów
  • kompleksowe i bieżące doradztwo oraz opracowywanie dokumentacji w zakresie działalności zewnętrznej spółki, w tym przygotowanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów handlowych, sporządzanie opinii prawnych oraz prowadzenie negocjacji

Kompleksowa obsługa prawna spółek handlowych

Nasze usługi kompleksowej obsługi prawnej spółek handlowych skierowane są zarówno do osób, które dopiero planują rozpoczęcie działalności i potrzebują pomocy w pierwszych krokach na rynku, jak i do osób, które prowadzą spółkę handlową i szukają sprawdzonej firmy, która wesprze je we wszystkich bieżących kwestiach związanych funkcjonowaniem spółki. Świadczymy pomoc prawną przy zakładaniu spółek i ich rejestracji, a także przygotowujemy niezbędne dokumenty (w tym statuty, protokoły oraz uchwały), obsługujemy procesy przekształcania, łączenia, podziałów lub likwidacji spółki, prowadzimy zgromadzenia Wspólników i Akcjonariuszy oraz reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami i organami administracji publicznej. Świadczymy obsługę prawną spółek kapitałowych (spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych) oraz osobowych (spółek jawnych, partnerskich, komandytowych i komandytowo-akcyjnych).

Kompleksowa obsługa prawna spółek handlowych to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich wspólników, którzy chcą mieć pewność, że ich działalność operuje zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami, a podejmowane decyzje są prawidłowe z prawnego punktu widzenia. Dzięki pomocy doświadczonych specjalistów właściciele i managerowie podmiotu mogą skupić się w pełni na rozwijaniu swojej marki i pozyskiwaniu nowych klientów lub inwestorów, nie martwiąc się kwestiami formalnymi. Warto pamiętać, że odpowiednie doradztwo to podstawa sprawnego i efektywnego zarządzania spółką. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pomocą prawną przy zakładaniu spółki handlowej oraz obsługą prawną spółek w Polsce.

Zakładanie spółek za granicą – pomoc prawna

Osoby, które planują założenie spółki handlowej za granicą, przeważnie napotykają na wiele przeszkód. Problemem są nie tylko odmienne od polskich przepisy regulujące działanie podmiotów gospodarczych, ale także bariera językowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy pomoc prawną w zakładaniu spółek za granicą, a także pełną obsługę prawną spółek zarejestrowanych za granicą. Dzięki dużemu doświadczeniu w rejestrowaniu i wspieraniu działalności operujących poza Polską możemy zagwarantować m.in. doradztwo zgodne z najnowszymi przepisami regulującymi rynek kraju, w którym zarejestrowana jest spółka, gromadzenie i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji spełniającej wymogi prawne oraz pomoc we wszystkich bieżących kwestiach prawnych związanych z prowadzeniem działalności.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy prawnej przy rejestracji spółki w Niemczech, czy szukasz porad dotyczących podziału spółki handlowej we Francji – WiseLab może Ci pomóc! Oferujemy pomoc prawną w zakładaniu za granicą spółek osobowych i kapitałowych każdego rodzaju. Skontaktuj się z nami, jeżeli szukasz godnej zaufania firmy oferującej kompleksową obsługę prawną spółek zarejestrowanych za granicą! Chętnie przedstawimy Ci nasze usługi, opowiemy, na czym polega pomoc prawna w zakładaniu spółki za granicą i czym różni się prowadzenie działalności poza Polską.

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab