Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Prawo umów

prawo umów

Umowa ważnie zawarta staje się prawem dla Tych, Którzy ją zawarli.

Już w Kodeksie Napoleona wyrażono pewną myśl, że umowy ważnie zawarte stają się prawem dla tych, którzy je zawarli. Dobrze napisana umowa jest zatem podstawą odpowiedzialnego i pomyślnego prowadzenia biznesu. Wspieramy naszych Klientów, przygotowując umowy dostosowane do Ich potrzeb i wymagań oraz zapewniając i stosując najlepsze rozwiązania prawne dla realizacji założonych celów biznesowych. Nasi specjaliści są obecni na każdym etapie zawierania umowy – od momentu negocjacji, poprzez przygotowanie projektu, aż po wykonanie.

Zapewniamy również wsparcie przy zarządzaniu umową. Wiedzę prawną przy tworzeniu umów uzupełniamy rozumieniem biznesu, dlatego z powodzeniem możemy sprostać wymaganiom Klientów reprezentujących niemal każdy sektor gospodarki. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą konsultingu biznesowego dla firm. Chętnie pomożemy Ci w każdym aspekcie prowadzenia działalności!

Kto powinien zdecydować się na usługę doradztwa prawnego w zakresie zawierania umów?

Pomoc profesjonalisty gwarantuje, że przedsiębiorca nie podpisze nieświadomie niekorzystnej dla siebie umowy lub umowy niepoprawnej pod względem formalnym, bądź prawnym. Z usługi doradztwa prawnego w zakresie zawierania umów powinni skorzystać w szczególności właściciele tych firm, które nie posiadają osobnego działu prawnego. Wsparcie zewnętrznej firmy (takiej, jak WiseLab) pomoże osobom prowadzącym działalność wybierać jedynie korzystne dla siebie kontrakty, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zatrudnieniem osobnej komórki organizacyjnej zajmującej się pomocą prawną.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy przy negocjowaniu umów handlowych?

Zakończone sukcesem pertraktacje w biznesie wymagają nie tylko stosowania technik negocjacyjnych, ale także znajomości przepisów prawa. Aby mieć pewność, że w czasie rozmów ustalone zostaną najkorzystniejsze warunki, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy w negocjowaniu umów handlowych. Zatrudnienie doświadczonych przedstawicieli to gwarancja udanych pertraktacji i satysfakcji dla wszystkich zaangażowanych stron. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z naszych usług doradztwa oraz wsparcia w negocjowaniu umów handlowych! W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie opowiemy więcej o zaletach współpracy z WiseLab!

Oferujemy usługi prawne w zakresie:

  • kompleksowego doradztwa prawnego w zakresie przygotowania, opiniowania oraz negocjowania wszelkiego rodzaju umów, porozumień oraz listów intencyjnych
  • audytu zawartych umów
  • sporządzania ogólnych warunków umów (OWU), wzorców oraz regulaminów
  • doradztwa w zakresie modyfikacji umów
  • wsparcia w rozwiązywaniu i wypowiadaniu umów
  • weryfikacji projektów umów przedstawionych przez partnerów biznesowych
Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab