Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Wsparcie w pierwszych krokach własnej działalności

wsparcie we własnej działalności

Pragniemy wspierać nowe pomysły na własny rozwój oraz realizację swoich pasji, dlatego oferujemy wsparcie w pierwszych krokach własnej działalności. Świadczymy pomoc w zakresie zakładania przedsiębiorstwa, określania modelu organizacji oraz zarządzania. Nasza firma jako jedna z niewielu na rynku zajmie się kompleksowo załatwieniem wszelkich formalności, od opracowania formy prawnej oraz sposobów zarządzania, aż do wypełnienia wniosków i skierowania ich do odpowiednich instytucji. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz możliwość skorzystania z pomocy w rejestracji działalności i wsparcia w zakresie organizacji siedziby firmy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Kompleksowe doradztwo dla nowych przedsiębiorstw

Rozpoczynając działalność gospodarczą, niezależnie od branży i wielkości przedsiębiorstwa, warto skorzystać z kompleksowego doradztwa dla nowych przedsiębiorstw. Wiele nowo otwartych firm popełnia błędy, które mogą mieć poważne konsekwencje w przyszłości. Statystyki są nieubłagane – aż 80% polskich firm upada w ciągu dwóch pierwszych lat istnienia. Powody są różne: przyczyną złej sytuacji przedsiębiorstwa może być na przykład niewłaściwe zarządzanie, nieefektywny model biznesowy lub zawieranie niekorzystnych umów. Na szczęście, wielu błędów tego rodzaju da się uniknąć, decydując się na skorzystanie z usługi kompleksowego doradztwa dla nowych przedsiębiorców, oferowanej przez doświadczonych doradców – takich, jak specjaliści z WiseLab.

Kompleksowe doradztwo dla nowych przedsiębiorstw w ofercie naszej firmy obejmuje między innymi doradztwo prawne dla start-upów, porady biznesowe, pomoc we wszystkich kwestiach związanych z prawem podatkowym i prawem pracy oraz przeprowadzanie szczegółowych audytów analizujących działania naszego Klienta. WiseLab od lat zajmuje się kompleksowym doradztwem dla nowych przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Pomożemy Ci wejść na rynek i utrzymać się na nim – bez popełniania popularnych błędów! Dzięki naszemu wsparciu będziesz mógł w pełni skupić się na rozwijaniu swojej marki i pozyskiwaniu klientów. Zachęcamy do współpracy wszystkich właścicieli nowych firm oraz osoby, które planują założenie działalności gospodarczej. Zapraszamy!

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab