Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Zewnętrzny dyrektor handlowy

zewnętrzny dyrektor

W każdej firmie zarówno tej małej jak i dużej powinna być osoba odpowiedzialna za zarządzanie sprzedażą. Dzięki takiemu działaniu organizacja zyskuje poukładanie procesów oraz nadzór nad zespołami handlowymi. Dyrektor handlowy to osoba odpowiedzialna za cały proces sprzedaży, a tym samym za generowanie zysków dla przedsiębiorstwa. Warto więc na to miejsce zatrudnić kompetentną i godną zaufania osobę. Jeżeli jednak nie masz czasu na poszukiwanie odpowiedniego pracownika i jednocześnie doświadczenia w weryfikacji jego umiejętności, a budżet przeznaczony na to stanowisko wolisz przesunąć na rozwój firmy to znalazłeś się we właściwym miejscu!

OFERUJEMY USŁUGĘ DYREKTORA SPRZEDAŻY „NA GODZINY“

W tworzeniu oferty doradztwa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw nie mogliśmy zapomnieć o dedykowanej usłudze wynajmu dyrektora handlowego na godziny.

Dzięki rozwojowi współpracy na zasadach outsourcingu możesz zlecić usługi, które zazwyczaj realizowane były wewnątrz organizacji zewnętrznym specjalistom. Dzięki takiej zmianie nawet małe firmy mogą pozwolić sobie na profesjonalne zarządzanie sprzedażą.

Usługa wynajęcia zewnętrznego dyrektora handlowego na godziny sprawia, że możesz skupić się w swojej firmie na tym, w czym jesteś dobry, a poukładaniem procesów handlowych w Twoim przedsiębiorstwie zajmie się zewnętrzny ekspert, którego nadrzędną rolą jest generowanie takiego poziomu sprzedaży, który zapewni ciągły rozwój Twojej firmy.

Zewnętrzny dyrektor handlowy – jak to działa?

Nawet jeżeli w swojej firmie zajmujesz się handlem i znasz dobrze produkt oraz rynek, Twoim problemem może być to, że stykasz się z nimi codziennie i jesteś tak mocno zaangażowany w bieżącą działalność, że informacje, które posiadasz na wyciągnięcie ręki mogą pozostać dla Ciebie niewidoczne. Osoba z zewnątrz dostrzegając „ na chłodno „ to czego Ty nie widziałeś znajduje najczęściej rozwiązanie tam, gdzie nikt dotychczas go nie szukał.

Oferując usługę zewnętrznego dyrektora handlowego każdego Klienta traktujemy indywidualnie dostosowując model współpracy do charakterystyki organizacji, produktu, otoczenia oraz konkurencji. Jednym z najważniejszych etapów jest precyzyjne określenie celów sprzedażowych oraz dokładna analiza dotychczasowych procesów, a ich zwieńczeniem jest przedstawienie strategii działania oraz przedstawienie propozycji gotowych rozwiązań i możliwości ich wdrożenia.

Czym najczęściej zajmuje się Dyrektor Handlowy “na godziny”?

  1. Tworzy zespoły sprzedażowe oraz strategie ich motywacji
  2. Opracowuje strategie, plany sprzedaży oraz nadzoruje ich realizację
  3. Zarządza zespołem handlowców oraz wyznacza cele monitorując bieżące wyniki
  4. Po konsultacjach z Tobą ale również posiadając swoje zdanie inicjuje i podejmuje decyzje zmierzające do maksymalizacji wyników sprzedaży
  5. Zajmuje się badaniem otoczenia konkurencyjnego i monitoruje działania na rynku
  6. Negocjuje w porozumieniu z Tobą i handlowcami warunki współpracy i umowy handlowe

Jeżeli szukasz wsparcia dla swojej firmy w zakresie osoby zarządzającej zespołem sprzedażowym, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie bądź skorzystaj z pierwszej darmowej rozmowy z naszym konsultantem.

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab