Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Pomoc w pozyskiwaniu finansowania

pozyskiwanie finansowania

Jednym z fundamentów biznesu jest stabilne finansowanie. Wie o tym Każdy, Kto prowadzi własną firmę. Zróżnicowane formy finansowania przedsiębiorstw wspierają proces rozwoju, jednakże warto pamiętać, aby struktura kapitału sprowadzała się do utrzymania płynności finansowej przy zachowaniu niskiego ryzyka finansowego, dbając tym samym o bezpieczeństwo działalności.

Myślisz o zdobyciu kapitału na rozbudowę własnego przedsiębiorstwa bądź szukasz sposobu na odpowiednie finansowanie różniące się od aktualnego, które posiadasz, dopasowane do Twojego modelu biznesowego?

Zlecając Nam pomoc w pozyskaniu finansowania przedsiębiorstwa, zyskujesz więcej czasu dla siebie, bo to my będziemy odpowiadać za ułożenie struktury finansowania i pozyskanie produktów finansowych. Zaproponujemy konkretne rozwiązania i przedstawimy możliwości jego zastosowania w Twojej organizacji. Masz problem z odzyskaniem należności od klientów lub kontrahentów? Pomożemy Ci z windykacją w Niemczech, Francji, Włoszech i Polsce.

Pomożemy Ci w pozyskaniu finansowania dla firm. Przed rozpoczęciem określimy, ile dokładnie środków potrzebuje Twoja firma i na co będą one przeznaczone. Może to być inwestycja w nowe urządzenia lub maszyny, rozwój pracowników i działalności czy też spłata zadłużenia.

Amortyzacja środków trwałych w firmie

Amortyzacja środków trwałych w firmie to proces rozłożenia kosztów zakupu środka trwałego na kolejne okresy rozliczeniowe. Oznacza to, że nie musisz od razu ponosić całego kosztu zakupu środka trwałego, ale możemy go rozłożyć na wiele lat i zaliczać do kosztów uzyskania przychodów na bieżąco. To doskonałe narzędzie umożliwiające Twojej firmie zmniejszenie podatku dochodowego, ponieważ kwota amortyzacji stanowi koszt podatkowy i jest odliczana od przychodów podlegających opodatkowaniu.

Dotacje finansowe dla firm

Nasz zespół wspiera klientów w wyborze najlepszego, optymalnego rozwiązania. Pomagamy w otrzymaniu odpowiedniego finansowania, dostosowanego do potrzeb danej firmy. Przedsiębiorstwa mogą korzystać z wielu form finansowania, potrzebnego na realizację zaplanowanych inwestycji. Wśród dostępnych opcji wyróżnić można:

  • kredyty i pożyczki,
  • leasingi finansowe i operacyjne,
  • pozyskanie inwestora,
  • dotacje ze środków unijnych lub państwowych.

Jak widać, opcji jest wiele, jednak my jako doświadczona firma weźmiemy pod uwagę różne parametry i pomożemy wybrać najlepszy rodzaj finansowania.

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab