Skontaktuj się
usługi
ikona doradztwo biznesowe

Rekrutacja pracowników

pozyskiwanie partnerów 2

Oferujemy pomoc w rekrutacji pracowników każdego szczebla. Działając w warunkach silnej presji konkurencyjnej oraz w dynamicznym otoczeniu zewnętrznym, firmy niezwykle rzadko znajdują się w sytuacji, kiedy rozwiązania kadrowe nie wymagają modyfikacji czy zmian. W realiach szybko zmieniającego się rynku pozyskiwanie przez firmę niezbędnego personelu jest procesem czasochłonnym i trudnym. Zmienne potrzeby kadrowe powodują w konsekwencji, że spora część aktywności jest skoncentrowana na rekrutacji oraz ocenie i selekcji kandydatów. Proces pozyskiwania pracowników o pożądanych, odpowiednio wysokich umiejętnościach i kwalifikacjach jest kluczowy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, a my chętnie się tego zadania podejmiemy. Rekrutacja to punkt wyjściowy w procesie tworzenia wybitnych zespołów.

Zalety outsourcingu procesu rekrutacji pracowników

Coraz więcej firm decyduje się na outsourcing procesu rekrutacji pracowników. Czy wiesz, jakie są jego zalety i kiedy warto zdecydować się na to rozwiązanie? Proces rekrutacji jest nie tylko kosztowny, ale przede wszystkim czasochłonny. Firma, która poszukuje specjalisty, przeważnie musi poświęcić około miesiąca na znalezienie osoby o odpowiednich kwalifikacjach. Ten okres obejmuje stworzenie i zamieszczenie oferty na portalach ogłoszeniowych, zapoznanie się z aplikacjami potencjalnych pracowników i przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych. Właściciele przedsiębiorstw, które nie posiadają osobnego działu HR, zajmującego się pozyskiwaniem nowych członków zespołu, powinni zdecydować się na zatrudnienie zewnętrznej firmy zajmującej się pomocą w rekrutacji pracowników.

Outsourcing procesu rekrutacji pozwoli Ci skupić się na głównych zadaniach swojej działalności, bez potrzeby poświęcania czasu na pozyskiwanie kandydatów do pracy. Warto pamiętać, że specjaliści profesjonalnie zajmujący się pomocą w rekrutacji pracowników mają dużą wiedzę odnośnie efektywnych technik prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, dzięki czemu potrafią skutecznie wytypować najlepszego spośród aplikujących. Dodatkowo firmy zajmujące się naborem do przedsiębiorstwa Klienta często oferują także porady w obszarze prawa pracy oraz zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów (np. umów o pracę). Jak widać, outsourcing procesu rekrutacji pracowników to duża wygoda dla każdego właściciela działalności. Zachęcamy do skorzystania z oferty WiseLab! Chętnie pomożemy Ci w przeprowadzeniu rekrutacji.

Telefon

Skontaktuj się z nami

Twoje poszukiwania sprawdzonego doradcy kończą się tutaj. Zadzwoń lub napisz i rozpocznijmy współpracę.

Skontaktuj się
logo Wiselab logo Wiselab logo Wiselab